Monori gyereknap

Ha azt mondom május vége akkor nekem rögtön a gyereknap jut eszembe . Mint ahogy az eddigi évekhez hasonlóan idén sem telt máshogy a piac csarnokban gyereknapi rendezvény tartott városunk .  Számos program és előadás közül válogathattak az oda látogatók . Akik pedig nem a műsorokat szerették volna nézni azok kipróbálhattak különböző gyermek játékokat az ugráló várat és személyesen lufit is kaphattak a bohóctól ....... Egyesületünk idén is a Fiatal Bűnmegelőzőinkkel karöltve látták el e vidám napnak a biztosítását, és ha mondhatom, aznap a  gyerekek kacaja és vidámsága  mellet elfelejtettük a mindennapi problémáinkat és  mi is egy kicsit újra gyerekek lehettünk.

A rendezvény ideje alatt semmilyen esemény nem történt:)

Kövessen a Facebookon

Telefonkönyv

Monori Média

Partnereink

Demi-Bee családi méhészet

Díszbozos mézrendelés